Tapety

Od 2009 roku jesteśmy importerem tapet oraz produktów dekoracyjnych brytyjskiej marki Graham&Brown. Kolekcje tapet produkowane przez Graham&Brown odpowiadają najnowszym trendom, a przy tym wyróżniają się bogactwem kolorów i motywów.

Szeroka gama kolekcji zarówno uniwersalnych wzorów jak i tworzonych przez znanych projektantów pozwoli znaleźć każdemu coś dla siebie. Kolekcje Graham & Brown tworzone specjalnie z myślą o dzieciach, pomogą stworzyć piękny pokój z ulubionymi postaciami z bajek Disneya (Tapety na licencji Disney). Ciekawe wzory tapet na licencji Star Wars i Marvel zaspokoją gusta nastolatków i miłośników tych produkcji.

Dla dopełnienia efektu można zastosować bordery, czyli dekoracyjne paski, które dopasowane do wzoru tapety tworzą bardzo estetyczny element wykończenia i dodatkowej dekoracji. W naszej ofercie znajdą Państwo tapety papierowe, winylowe i flizelinowe.

Doskonała jakość wykonania zapewnia trwałość tapet i satysfakcje klienta. Bezpośrednia współpraca z producentami zapewnia nam gwarancje dobrych cen i serwisu dostaw.

Przewiń do góry