Okleiny samoprzylepne

Okleina jest to łatwa w montażu folia samoprzylepna dzięki której, niedużym nakładem finansowym, zmienisz wystrój wnętrz i wygląd mebli, odnowisz drzwi, parapety, blaty itd.

Może być stosowana na wszelkich gładkich powierzchniach. Poddana działaniu strumienia ciepła dostosowuje się do właściwości podłoża, na którym jest aplikowana.

  • Samoprzylepna – Bez konieczności użycia kleju
  • Zmywalna – Odporna na środki czystości i detergenty
  • Termokurczliwa – Po podgrzaniu można formować ją na dowolnych powierzchniach
  • Nietoksyczna – Może być używana w otoczeniu i na przedmiotach używanych przez dzieci

Okleiny samoprzylepne

Rodzaje oklein

Samoprzylepna Folia Okienna

Łatwa w montażu folia samoprzylepna przeznaczona do powierzchni szklanych. Duży wybór folii okiennych sprawia, że mają szerokie zastosowanie w prywatnych domach i przestrzeniach komercyjnych.

Przy użyciu folii, niedużym nakładem finansowym można uzyskać efekt matowienia lub oszronionej szyby, ozdobić motywem witrażowym okno lub przeszklenie drzwi. Polecana także na szyby kabiny prysznicowej, pełni w tym wypadku zarazem funkcję skutecznego parawanu i nietuzinkowej ozdoby.

Drewnopodobna

Szeroka paleta odcieni drewna sprawia że z pomocą oklein drewnopodobnych marki Gekkofix można z łatwością odnowić meble, drzwi, stworzyć ciekawą aranżację wnętrza.

Okleiny drewnopodobne znajdują coraz szersze zastosowanie w przestrzeniach biurowych i komercyjnych. Pomogą w zbudowaniu oryginalnego stoiska na targi lub wyspy handlowej, polecane przy tworzeniu materiałów POS.

Marmur/Kamień/Kafelki

Okleiny samoprzylepne imitujące marmur, kamień, gres sprawdzą się przy renowacji blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów.

Wzory kafelków, płytek czy kamienia, polecamy w aranżacjach kuchni i łazienek.

Dekoracyjne & Struktury

Przy użyciu folii samoprzylepnych dekoracyjnych niedużym nakładem finansowym można uzyskać efekt modnych mebli, odnowić drzwi, parapety, blaty itp.

Pozwoli wnieść powiew świeżości w dobrze znanym pomieszczeniu. Dzięki szerokiej gamie wzorów i struktur, każdy może znaleźć coś dla siebie. Poddana działaniu strumienia ciepła dostosowuje się do właściwości podłoża, na którym jest aplikowana.

Skóra / Wildlife

Wyjątkowa kolekcja folii samoprzylepnych imitujących skórę węża lub krokodyla, dostępne w różnych kolorach. Dzięki oryginalnej strukturze oklein wyglądają bardzo realistycznie.

Z pomocą tych wzorów można stworzyć oryginalne meble, szafki, a także etui na laptop, odnowić zniszczoną obudowę tabletu lub telefonu komórkowego. Polecamy w aranżacjach wnętrz, jako element dekoracyjny.

Folia Metaliczna

Okleina metaliczna marki Gekkofix to łatwa w montażu folia samoprzylepna o metalicznym połysku. Przy użyciu folii, niedużym nakładem finansowym można wprowadzić modne metaliczne elementy do wystroju wnętrz, nadać im nowoczesny charakter.

Świetnie sprawdza się na wszelkich gładkich powierzchniach, czy to przy metamorfozie mebli, szafek, lodówki, wykończeniu mniejszych elementów. Niezastąpiona przy tworzeniu elementów dekoracji np. świątecznych, ozdobnych pudełek wszędzie tam gdzie potrzebny jest metaliczny połysk i efektowny wygląd. Dzięki niej można tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz w nowoczesnym stylu.

Kolory (okleina Błyszcząca, Matowa, Transparentna)

Okleina samoprzylepna marki Gekkofix dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, zarówno matowych jak i błyszczących i transparentnym. Pomoże niedużym nakładem finansowym uzyskać efekt modnych mebli, odnowić drzwi, parapety, blaty itp.

Doskonale nadaje się do wycinania elementów dekoracyjnych, kształtów lub kolorowych liter itd. Poddana działaniu strumienia ciepła dostosowuje się do właściwości podłoża, na którym jest aplikowana. Dodatkowo folia jest łatwo zmywalna i wyjątkowo odporna na detergenty i inne środki czyszczące.

Przewiń do góry